Slapukų politika

 

Sutikimas

Naudodamiesi šiuo tinklalapiu www.pramustgalvis.lt (Tinklalapis), jūs sutinkate su slapukų naudojimu pagal šios slapukų politikos nuostatas. Pirmojo apsilankymo metu šiuo tikslu pamatysite šią informaciją pateikiantį iškylantį langą. Nors vėlesnių apsilankymų metu jis dažniausiai nebus rodomas, galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, laikydamiesi toliau pateiktų nurodymų.

Slapukų išjungimas naršyklės nustatymuose

Naršyklės nustatymuose Jūs galite ištrinti arba blokuoti slapukus ar jų dalį, tačiau tokiu atveju dalis svetainės gali neveikti. Slapukų išjungimo/blokavimo būdas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės konfigūracijos. Daugiau informacijos galite rasti naršyklės gamintojo svetainėje.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis, ir dėl to jums nereikia šių pasirinkimų atlikti iš naujo kiekvieno naujo apsilankymo metu.

Kokių tipų slapukus naudoja UAB “Balheidas”?

Slapuko pavadinimai: -utma, -utmb, -utmc, -utmz

Šaltinis: „Google Analytics“

Paskirtis:  Šie slapukai naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi Tinklalapiu. Šią informaciją naudojame ataskaitoms rengti, ji padeda mums tobulinti Tinklalapį. Slapukai informaciją renka anonimiškai, įskaitant informaciją apie Tinklalapio lankytojų skaičių, iš kur lankytojai pateko į Tinklalapį ir kuriuose puslapiuose jie apsilankė.

Trukmė: 26 mėnesiai

Papildoma informacija: Jei norite susipažinti su „Google“ taikoma „Google Analytics“ privatumo politika, spauskite čia http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html

Jei pageidaujate atsisakyti „Google Analytics“ sekimo, apsilankykite čia https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB .

 

IP adresų naudojimas

UAB „Balheidas“ nekaupiame Jūsų IP adresų, o naudojamiems trečiųjų šalių stebėjimo įrankiams kaip „Google Analytics” perduodame tik nuasmenintus IP adresus. Daugiau apie tai čia:
https://support.google.com/analytics/answer/2763052

Slapukų politika netaikoma trečiųjų šalių tinklalapiams

Prašome atkreipti dėmesį, kad ši slapukų politika netaikoma Tinklalapyje nurodytų trečiųjų šalių tinklalapių privatumo praktikai, o UAB „Pramuštgalvis“ už šią praktiką neatsako.